Psalo se, že ČSOB má novou mobilní aplikaci

Scroluj dolů

ČSOB má novou mobilní aplikaci, spojí všechny produkty v rámci ČSOB

ČSOB v květnu spustí novou mobilní aplikaci ČSOB Smart, v níž budou přístupné všechny vaše produkty, které u ČSOB máte. Součástí aplikace bude také virtuální asistentka Kate a řada nových funkcí, jenž vám usnadní práci s platebními transakcemi. Banka uvádí, že ČSOB Smart bude bezpečnější a její ovládání intuitivnější než dosavadní aplikace ČSOB Smartbanking.

Nová mobilní aplikace ČSOB má nabízet intuitivní přehled všech produktů ve vašem bankovnictví.

Nová mobilní aplikace ČSOB má nabízet intuitivní přehled všech produktů ve vašem bankovnictví.

Nový ČSOB Smart i internetové bankovnictví jsou jednotným digitálním řešením pro klienty ČSOB i Poštovní spořitelny. Chceme jim nabídnout bezpečnější a komfortnější způsob přihlašování prostřednictvím ČSOB Identity. Ta přináší možnost volby přihlašovacích údajů a jednoduchou autorizaci transakcí pomocí aplikace ČSOB Smart klíč. S ČSOB Identitou se naši klienti navíc přihlásí do digitálních služeb skupiny ČSOB, portálů státní správy i k službám našich partnerů, říká Jan Sadil, člen představenstva ČSOB.

ČSOB Smartbanking bude postupně nahrazována novou aplikací, do které se klienti budou přihlašovat prostřednictvím ČSOB Identity. Noví klienti mohou ČSOB Smart využívat už nyní v dubnu, stávající zákazníci banky si ji pak budou moci stáhnout až od května. Každý klient bude o přechodu do nové aplikace a internetového bankovnictví včas informován.

Aplikace zjednodušuje a zrychluje systém zadávání nových plateb.

Aplikace zjednodušuje a zrychluje systém zadávání nových plateb.

ČSOB Smart má nový design a také palcové menu, díky němuž můžete vše důležité odkliknout ve spodním řádku prostřednictvím svého palce. Pořadí produktových dlaždic si můžete přeskládat podle svých preferencí. Další novou funkcí je možnost označování důvěryhodných příjemců, u kterých nemusí docházet k autorizaci platby. Zjednodušení bez nutnosti autorizace půjde zadat také u plateb na vlastní účet a u plateb do 500 korun v rámci celkového limitu 2500 korun za den. Do svého Smart profilu si navíc můžete nahrát jakýkoliv obrázek, včetně své fotografie.

Apliace umožňuje i vlastní řazení produktových lišt.

Aplikace umožňuje i vlastní řazení produktových lišt.

Virtuální asistentku Kate můžete v aplikaci ovládat hlasem. Kate dokáže upozornit na vypršení platnosti dokladu, zajistí dobrovolné příspěvky na charitu nebo pomůže s pojištěním. Zvládne vytočit asistenční službu, a dokonce vybrat pojištění v rámci Zelené karty nebo propojit uživatele s dodavatelem energií. Samozřejmostí je propojení s informační linkou ČSOB nebo aktivace klientského programu Svět odměn, sděluje k novince Michaela Lhotková, výkonná ředitelka oblasti Inovace a Digital v ČSOB.

Zpět na blog
Zpět na blog
March 7, 2023
Loading